Bytové domy „U Vodojemu IV.” Brandýs nad Labem

Bytové domy „U Vodojemu IV.”

Projekt výstavby bytových jednotek a komerčních prostor v Brandýse nad Labem je určen pro klienty, kteří očekávají moderní bydlení v nízkopodlažních viladomech nabízející soukromí a klid.

Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav bylo zvoleno pro náš projekt záměrně, neboť se jedná o velmi atraktivní město s vynikající dostupností do Prahy, bohatou historií a veškerou občanskou vybaveností. Ve městě samotném najdete školky, školy, gymnázia, pedagogickou fakultu UK, zdravotnická a sportovní zařízení a také mnoho historických objektů v čele se zámkem, zámeckým parkem a kostelem Svatého Václava.

Bytové jednotky budou nadstandardně vybaveny plovoucími podlahami, obložkovými zárubněmi nebo například závěsnými WC. Klient má samozřejmě na výběr mnoho různých druhů nadstandardů, případně je též možné měnit do dokončení hrubé stavby dispoziční uspořádání bytů. 

Financování je zajištěno pomocí nadstandardních hypotečních úvěrů. První etapa o 34 bytových jednotkách (budovy A1, A2, A3, A4) byla započata na podzim 2007 a byla dokončena na jaře 2009.
 Druhá etapa o 56 bytových jednotkách (budova C a budovy D1, D2, D3, D4) byla započata na jaře 2008 a byla zkolaudována v říjnu 2009. Výstavba třetí etapy (bytové domy B1, B2, B3) byla započata ještě v roce 2008 a kolaudace proběhla v únoru 2010.
 IV. etapa projektu U Vodojemu je zaměřena na oblíbenou dispozici bytů: 2+kk, ale poprvé zde nalezneme i byty 1+kk, které lze ovšem i modifikovat do hrubé stavby na 2+kk. Ve IV. etapě nechybí ani klienty vyhledávané byty s předzahrádkami. Celkem tato etapa obsahuje 20 bytů, stavba byla zkolaudována s 2měsíčním předstihem v lednu 2011. V současné chvíli zbývá k nastěhování několik posledních bytů.
V. etapa se začala stavět v únoru 2010. Obsahuje 18 bytových jednotek ve velmi oblíbených a úspěšných dispozicích, které jsme nabízeli již v I. etapě. Jde o byty 2+kk a 3+kk, vždy s balkonem, terasou nebo zahrádkou.
Dokončena bude v dubnu 2011, což je opět o 2 měsíce dříve před předpokládaným termínem. Investorem projektu je společnost Sládek Group, a.s., jedna z největších a nejsilnějších stavebních společností ve středočeském kraji. Pokud si přejete získat podrobnější informace o investorovi, klikněte na jeho logo na hlavní stránce.