Bytové domy „U Vodojemu I.” Brandýs nad Labem

Bytové domy „U Vodojemu I.”

Projekt výstavby bytových jednotek a komerčních prostor v Brandýse nad Labem je určen pro klienty, kteří očekávají moderní bydlení v nízkopodlažních viladomech nabízející soukromí a klid.

Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav bylo zvoleno pro náš projekt záměrně, neboť se jedná o velmi atraktivní město s vynikající dostupností do Prahy, bohatou historií a veškerou občanskou vybaveností. Ve městě samotném najdete školky, školy, gymnázia, pedagogickou fakultu UK, zdravotnická a sportovní zařízení a také mnoho historických objektů v čele se zámkem, zámeckým parkem a kostelem Svatého Václava.

Bytové jednotky budou nadstandardně vybaveny plovoucími podlahami, obložkovými zárubněmi nebo například závěsnými WC. Klient má samozřejmě na výběr mnoho různých druhů nadstandardů, případně je též možné měnit do dokončení hrubé stavby dispoziční uspořádání bytů. 

Financování je zajištěno pomocí nadstandardních hypotečních úvěrů. První etapa o 34 bytových jednotkách (budovy A1, A2, A3, A4) byla započata na podzim 2007 a bude dokončena na jaře 2009.
Druhá etapa o 56 bytových jednotkách (budova C a budovy D1, D2, D3, D4) byla započata na jaře 2008, v současné době je dokončena hrubá stavba a kolaudace bytů proběhne na podzim roku 2009. Výstavba třetí etapy (bytové domy B1, B2, B3) bude započata ještě v roce 2008 a dokončení se předpokládá v polovině roku 2010. 
 
Investorem projektu je společnost Sládek Group, a.s., jedna z největších a nejsilnějších stavebních společností ve středočeském kraji. Pokud si přejete získat podrobnější informace o investorovi, klikněte na jeho logo na hlavní stránce.