Prodané byty a řadové rodinné domy v ulici U Koupadel Benešov u Prahy

Prodané byty a řadové rodinné domy v ulici U Koupadel

Projekt bytových jednotek a řadových rodinných domů se  staví v atraktivní lokalitě v ulici Vodárenské, v blízkosti nového sportovního a relaxačního centra (S-Centrum). Toto centrum obsahuje několik tenisových kurtů (venkovních i vnitřních), bowlingovou dráhu relaxační centrum (sauny a vířivky) a podobně.

V současné době jsou dokončeny hrubé stavby jak bytových tak rodinných domů!

Bytové jednotky jsou řešeny jako 2+kk v přízemí se zahrádkou a 3+kk s balkónem v patře. Schodiště patří k hornímu bytu 3+kk a je velmi výhodné pro uskladnění kočárků, kol, lyží a podobně. Byty mají komory, byt 3+kk oddělené WC od koupelny. Ve standardu bytů jsou obložkové zárubně, plovoucí podlahy, závěsné WC a jiné moderní prvky. Pro parkování bude k dispozici parkovací přístřešek či místo bez přístřešku.

Řadové rodinné domy mají dispozici 5+kk, užitnou plochu 145 m2 a terasu 10 m2. V přízemí bude pracovna a obývací pokoj, v patře 3 ložnice a šatna, v každém podlaží koupelna. Domy budou bez podsklepení a bez garáží. Pro parkování bude sloužit parkovací přístřešek. 

Každý rodinný dům bude mít vlastní pozemek od 260 m2 do 550 m2.  Termín zahájení dalších prací je plánován na září 2009, termín dokončení červen 2010.

Investorem projektu je společnost BENEŠOV INVEST s.r.o., která byla založena investory speciálně pro tuto akci. Generálním dodavatelem stavby je společnost Sládek Group,a.s.