Bytové domy „Roklinka” Benešov u Prahy

Bytové domy „Roklinka”

Projekt výstavby 36 bytových jednotek v lokalitě Roklinka, se  realizuje mezi ulicemi Křižíkova a Jana Nohy v Benešově. Byty budou umístěny ve třech villadomech, k dispozici budou parkovací stání v objektech, v garážích mimo objekty a také venkovní se zamykatelnou závorou. K bytům lze pořídit sklepní kóje o různých velikostech. V bytech v přízemí a nejen k nim budou k dispozici předzahrádky o velikostech okolo 200 m2.

Byty budou všech velikostí a kategorií od 1 + kk o velikosti podlahové plochy 38 m2 do 3 + kk o velikosti 92 m2 plus balkóny a terasy.

Byty jsou nabízeny ve standardním provedení, klientské změny je možné objednávat ve specializovaných velkoobchodech.

Město Benešov je okresním městem vzdáleným 40 km od Prahy. V Benešově je k dispozici veškerá občanská vybavenost, školky, školy, gymnázium, několik středních škol, poliklinika, nemocnice. Pro sportovní vyžití lze využívat plavecký bazén, nově vybudované relaxační centrum, zimní stadion, množství tenisových kurtů. Příznivce kultury uspokojí místní divadlo, kino a městské kulturní zařízení.
 
Investorem projektu je společnost Sládek Group, a.s. – jedna z největších a nejsilnějších stavebních společností ve středočeském kraji. Pokud si přejete získat podrobnější informace o investorovi, klikněte na jeho logo na hlavní stránce.