Volné byty a řadové domy v ulici U Koupadel Benešov u Prahy

Projekt bytových jednotek a řadových rodinných domů je postaven v atraktivní lokalitě v ulici U Koupadel, v blízkosti nového sportovního a relaxačního centra (S-Centrum). Toto centrum obsahuje několik tenisových kurtů (venkovních i vnitřeních), bowlingovou dráhu relaxační centrum (sauny a vířivky) a podobně.

V současné době jsou dokončeny všechny bytové jednotky kromě domu C2,
který je ve stadiu hrubé stavby.

Bytové jednotky jsou řešeny jako 2+kk v přízemí se zahrádkou a 3+kk s balkónem v patře. Schodiště patří k hornímu bytu 3+kk a je velmi výhodné pro uskladnění kočárků, kol, lyží a podobně. Byty mají komory, byt 3+kk oddělené WC od koupelny. Ve standardu bytů jsou obložkové zárubně, plovoucí podlahy, závěsné WC a jiné moderní prvky. Pro parkování bude k dispozici parkovací přístřešek či místo bez přístřešku.

Řadové rodinné domy mají dispozici 5+kk, užitnou plochu 145 m2 a terasu 10 m2. V přízemí bude pracovna a obývací pokoj, v patře 3 ložnice a šatna, v každém podlaží koupelna. Domy budou bez podsklepení a bez garáží. Pro parkování bude sloužit parkovací přístřešek. 

Každý rodinný dům bude mít vlastní pozemek od 260 m2 do 550 m2.  

Investorem projektu je společnost BENEŠOV INVEST s.r.o., která byla založena investory speciálně pro tuto akci. Generálním dodavatelem stavby je společnost Sládek Group,a.s.